Prodej vily, 240 m2, Všenory

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Všenory
Městská část Všenory
Ulice Na Plzence
Cena 22 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Völfl Jiří
jiri.volfl@re-max.cz
+420 604 286 504
Nabízíme citlivě zrekonstruovanou secesní vilu Fanušku postavenou v roce 1910 v malebném údolí Berounky, oblasti Brunšov, na rozhraní Všenor a Dobřichovic.

Dům s celkovou obytnou plochou 240 m2 má dvě nadzemní podlaží, obytné podkroví a sklep. V přízemí je velká obytná místnost s kuchyní a verandou, další místnost může sloužit jako pokoj pro hosty. Nachází se zde též koupelna se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. V prvním patře je velký dětský pokoj s verandou, pracovna, ložnice. Velká koupelna v tomto patře má vanu, sprchový kout a opět samostatné WC. V podkroví jsou dvě ložnice a koupelna se sprchovým koutem a toaletou a terasa s nádherným výhledem do celého údolí. Suchý sklep má vchod z vnitřku i vnějšku domu.

Historická vila Fanuška prošla rozsáhlou, kompletní rekonstrukcí v letech 2009 – 2010, nechybí tedy v podstatě žádné standardy současného kvalitního bydlení.

Dům obklopuje velká zahrada parkového charakteru (1 556 m2), kde naleznete zahradní domek s technickým vybavením, altán, malé dětské hřiště. Nechybí velká garáž, na jejíž střeše je skvěle umístěná, prostorná terasa. Všude jsou vzrostlé stromy, okrasné záhony, keře.

Hlavní přístup k domu je z ulice Na Plzence. V horní části pozemku je též branka do ulice Brunšov, za kterou již začíná Přírodní park Brdy - Hřebeny.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám