Prodej bytu 3+1, 75 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Troja
Ulice U Pentlovky
Cena 6 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte opravdu příjemné bydlení? Takové, které spojí kvalitně řešený byt s výbornou lokalitou?

Právě Vás by mohla oslovit naše nabídka bytu 3+1 s lodžií a sklepem v ulici U Pentlovky v pražských Bohnicích. Jde o jedno z nejlepších míst na celém sídlišti - dům je umístěn na konci slepé ulice, hned vedle školy, je před ním dostatek míst na parkování a zároveň ze všech obytných místností nabízí výhled do zeleně. Rodiny s dětmi jistě ocení i přítomnost velkého dětského hřiště hned za domem a dvě školky vzdálené jen pár minut chůze v dětském tempu.

Byt o dispozici 3+1 je poměrně atypicky rozvržen - obývací pokoj má oddělenou jídelní část a hlavně okna na sever i jih (jižní strana s nově zasklenou lodžií), což mu dává skvělý pocit vzdušnosti a světlost. Navazující kuchyně je stavebně oddělena. Jádro již prošlo rekonstrukcí, včetně rozvodů (i v kuchyni) v roce 2010, v té době došlo i k výměně oken za nová plastová. Dvě ložnice jsou pak orientovány na severní stranu, do klidného vnitrobloku se vzrostlými stromy, které pomáhají udržet tepelný komfort i v letních měsících. Noví obyvatelé bytu jistě ocení i prostornou chodbu, kam se pohodlně vejde velká vestavěná skříň.

Stav samotného domu je velmi dobrý bylo provedeno zateplení fasády, opraveny chodby, v roce 2013 vyměněn výtah, v roce 2019 rekonstruován vstup, v roce 2020 opraveny lodžie. Jedná se dobře hospodařící SVJ bez dluhů. K dispozici je samozřejmě sklepní kóje, ale také 2 sušárny a 2 místnosti na uskladnění kol.
Náklady na provoz bytu vychází na cca 4.600 Kč + elektřina.

Vrátíme-li se k lokalitě, hned vedle domu se nachází zmiňovaná ZŠ Mazurská, dostatek míst ve školkách zajišťují dvě blízké MŠ (Krynická a Řešovská), v sousedství je ale například i VŠ hotelová. Pár minut chůze od domu najdeme i dvě konečné autobusů jedoucích na metro (= ve špičce jede autobus každé dvě minuty), polikliniku, Albert či OC Krakov. Procházky nejen s dětmi pak můžete realizovat v přírodě začínající hned za domem.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám