Prodej bytu 3+1, 73 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Hlubočepy
Ulice V remízku
Cena 4 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Barrandov je dlouhodobě vyhledávanou rezidenční lokalitou. Nejen díky skvělému tramvajovému spojení, dobré občanské vybavenosti a nedalekému Prokopskému údolí.

Právě zde, v ulici V Remízku, nabízíme družstevní byt 3+1 s lodžií a sklepem, který je v dobrém stavu a lze jej hned užívat, ale vzhledem k původnímu jádru by zasloužil rekonstrukci. Výhodou bytu je jeho dobré rozvržení, kuchyně s jídelním koutem je samostatná, prostorná chodba obsahuje oddělenou komoru. Příjemné klima v jižně až jihovýchodně orientovaném obývacím pokoji zajišťuje nová klimatizace. Ložnice jsou pak orientované do klidného vnitrobloku.

Dům je v dobrém stavu, proběhly následující opravy a rekonstrukce: výměna všech rozvodů (elektřina, stoupačky), nová střecha včetně vzduchotechniky, vstupní prostory (dveře na čip, schránky, zvonky, osvětlení chodeb, kamery), plastová okna (společné prostory i byty). Chystá se výměna výtahu, následovat bude rekonstrukce chodeb.

K bytu se váže anuita ve výši cca 1.140.000 Kč splácená v měsíčních splátkách. Celkové náklady včetně splátky anuity (6.034 Kč) činí 10.383 Kč + elektřina. Byt v současné době není možné převést do osobního vlastnictví a lze jej tak financovat hypotečním úvěrem pouze se zástavou v podobě jiné nemovitosti.

Poloha bytu je nedaleko zastávky tramvaje Sídliště Barrandov, supermarket Albert hned za rohem. Pár minut chůze je vzdálena škola, školka, ale například i aquapark. Již zmíněné Prokopské údolí je skvělým místem na procházky, občerstvit se pak můžete cestou v nově otevřeném Pivovaru Prokopák.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám