Prodej rodinného domu, 190 m2, Pagoi

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část
Ulice
Město
Cena 6 790 000 czk / nemovitost
Kontakt
Šťastná Martina
martina.stastna@re-max.cz
+420 727 918 117
Tento dům nabízí několik možností: Momentálně využíván k trvalému bydlení, ale lze jej snadno využít k pronájmu-buď na dovolenou, nebo po celý rok; dal by se také snadno rozdělit na 2 domy, abyste mohli v jednom bydlet a druhý si pronajmout. Pro ty, kteří chtějí pracovat z domova, je elektřina stabilní a rychlost internetu 20+ Mb!

Tento rodinný dům se třemi ložnicemi, který se nachází v klidné, tradiční, ale prosperující vesnici Pagoi na severozápadě ostrova, dokončil současný majitel zhruba před 6 lety. Od té doby je velmi dobře udržovaný, je ve výborném stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. Majitel je ochoten přenechat dům zařízený. Okna mají dvojsklo a moskytiéry, centrální vyhřívaní a připravena kabeláž pro klimatizační jednotky, pokud by to budoucí majitel požadoval. Kromě současného offroadového parkování je v blízkosti spousta parkovacích ploch pro návštěvníky.

Dům byl postaven tak, aby byly chladné ložnice, technická místnost a jedna z koupelen jsou v přízemí, s obývacím prostorem a další koupelnou nahoře, abyste mohli plně využívat výhledy. Na střeše budovy je vybudována sluneční terasa, mnoho pokojů má balkon, takže výhled na okolní hory včetně Pantokratoru je úžasný.

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové ložnice a 2 koupelny. Jedna z ložnic je v současné době využívána jako kancelář a hlavní ložnice má velmi velkou šatnu, jejíž část lze přestavět na vlastní koupelnu. V podkroví je další úložný prostor. V zahradě je prostor, aby bylo možné postavit malý bazén.

Dům byl původně navržen jako 2 apartmány, ale byl dokončen jako jedna rezidence.

Pokud toužíte po nemovitosti daleko od shonu rušné turistické oblasti, ale dostatečně blízko, abyste si mohli užít veškeré vybavení, které mnoho blízkých letovisek nabízí, bude tato nemovitost pro vás ideální. Pagoi je proslulý Tavernou 007, kde si James Bond vychutnal drink ve filmu Jen pro tvé oči. Ve vesnici jsou 2 taverny, café bar a Kafeneio - to vše během pár minut chůze, kde jsou všichni návštěvníci vítáni. Vesničané z Pagoi si také vytvořili vlastní recyklační centrum, které zde ukazuje komunitního ducha.

Nejbližší plážové letovisko Agios Georgios je dostatečně blízko na procházku a je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy. Hlavní město Korfu a letiště jsou vzdálené přibližně 28 km.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám