Prodej bytu 4+1, 244 m2, Mladá Boleslav

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Ulice Žižkova
Město Mladá Boleslav
Městská část Mladá Boleslav III
Cena 6 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi zajímavou investiční příležitost. Prostory o celkové užitné ploše 244 m² v městském domě v centru města, které představují poloviční podíl vlastnictví na objektu. Vlastníkovi náleží byt o velikosti 4+1, umístěný ve 2. NP, jehož užitná plocha je 110,5 m², prostory půdy o velikosti 60 m² a sklepní prostory o velikosti 53,15 m². K domu také náleží zahrada o velikosti 133,3 m² a společné prostory o velikosti 40,3 m².

Dispozice bytu 4+1: prostorná vstupní chodba, ze které se vstupuje do jednotlivých pokojů, samostatného WC, kuchyně a do koupelny s vanou. Ze společné chodby je přístup do samostatné technické místnosti s plynovým kotlem.

V 90. letech proběhla kompletní rekonstrukce domu. Byla vyměněna střešní krytina, proběhlo zateplení fasády polystyrenem tl. cca 6-8 cm, vyměněny byly dveře a okna (dřevěná). V prodávaném bytě byly udělány dřevěné podlahy z borovice (ve třech větších místnostech) a ze smrku v kuchyni a v místnosti o velikosti 17,6 m². Rozvody elektřiny byly vyměněny do mědi. Nově byly udělány i koupelny a WC. Do domu byl zaveden plyn (jsou zde 2 samostatné plynové kotle, které jsou přístupné ze společného schodiště). Nově byly udělány také kompletní rozvody vody v plastu (PE) a rozvod kanalizace (HT systém). V domě vznikly dva samostatné byty (v každém podlaží jeden samostatný, nezávislý na druhém) a dům byl tak rozdělen na dvě ideální poloviny.

Prostory jsou v osobním vlastnictví, koupi lze financovat prostřednictvím hypotečního, či stavebního úvěru, s jehož vyřízením jsme připraveni Vám pomoci.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám