Prodej vily, 295 m2, Achileon

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část
Ulice
Město
Cena 42 120 000 czk / nemovitost
Kontakt
Šťastná Martina
martina.stastna@re-max.cz
+420 727 918 117
Nabízíme k prodeji vilu v Gastouri, v jednom z nejslavnějších koutů nádherného ostrova Korfu.

Jedná se o dvoupatrovou vilu 295 m2 postavenou na pozemku 5 076,68 m2. Nemovitost s jedinečným charakterem; můžete si vychutnat horkou čokoládu před krbem, přečíst si knihu v kanceláři nebo si užít relaxaci v nádherně upravených oblastech s pohledem na výhled.

Tato prostorná vila se skládá ze dvou pater.

V přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna, dvě ložnice, dvě koupelny a dva pomocné prostory, prádelna a kotelna. V patře se nacházejí další dvě ložnice a další koupelna.

Na pozemek je snadný přístup z hlavní silnice a jsou zde olivovníky, které jej chrání před zvědavými pohledy a navozují pocit klidu. Dýcháte čerstvý vzduch a uslyšíte švitoření ptáků a šustění listů, jak se vaše plíce naplní kyslíkem v tichu přírody kolem nádherné zeleně.

Venkovní areál však poskytuje nejen vlastní les, ale také krásný bazén, ze kterého budete plavat a z jehož okraje si užijete nádherné barvy západu slunce. Nádherné místo pro všechny romantické duše.

K dispozici je také čerpací stanice a záložní nádrž na vodu 20 m3.

Gastouri je velmi oblíbená oblast, protože má historický význam. Dům se nachází velmi blízko Achillionu, v paláci princezny Sissy. V blízkosti jsou také restaurace a město Korfu a letiště jsou vzdáleny přibližně 10 km.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám