Prodej bytu 4+1, 93 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Háje
Ulice Hviezdoslavova
Cena 7 690 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt v osobním vlastnictví o celkové ploše 93 m² v oblíbené rezidenční lokalitě v pražských Hájích.

Byt je ve vhodný na rekonstrukci, je tedy možné si jej od začátku upravit podle vlastních představ. Součástí bytu i dvě lodžie a sklepní kóje o velikosti 2,1 m². Z jedné strany výhled přes stromy do ulice a z druhé mezi domky do slepé uličky, kde je bezproblémové parkování. Byt se nachází ve zvýšeném patře revitalizovaného čtyřpatrového panelového domu.

Dům je po rekonstrukci fasády, střechy i vnitřních prostor. V domě je obyvatelům k dispozici řada dalších užitečných místností - například dílna, sušárna nebo zabezpečená místnost pro úschovu jízdních kol. Celkově se jedná o velmi klidné bydlení s dobrými sousedskými vztahy. V domě je také k dispozici vysokorychlostní internet přes optický kabel.

Výborná dopravní obslužnost do centra Prahy - 4 min. pěšky k metru C Háje a k autobusové zastávce i s nočními spoji, odkud jste do 15 min. v centru Prahy. Na procházky / cvičení láká např. nedaleký Hostivařský lesopark, kde nechybí dětské herní prvky, altány, lavičky. V létě u místní přehrady využijete pláž s občerstvením, tenisové kurty, golfové hřiště, v zimě se pak můžete vypravit na brusle. V nejbližším okolí také kompletní občanská vybavenost - ZŠ a MŠ, obchodní centrum, zdravotní středisko, knihovna nebo sportovní areál SquashPoint.

K dispozici virtuální prohlídka bytu, kterou Vám rád pošlu do e-mailu.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Samozřejmostí je pomoc s financováním koupě této nemovitosti. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám