Prodej komerčního prostoru, 334 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Komercni prostory
Městská část Nové Město
Ulice Ječná
Cena 32 000 000 czk / nemovitost
Kontakt
Takáč Dominik
dominik.takac@re-max.cz
+420 776 113 130
Dobrý den, hledáte vhodnou investiční příležitost s potenciálně rychlou návratnosti? potom jste na správném místě!

Nabízím Vám nebytové prostory o celkové výměře 334m² v historickém domě, který se nachází v ulici Ječná.

Za Zmínku stojí fakt, že tento nárožní měšťanský dům, dříve známý jako dům U Kamenného stolu byl zbořen v roce 1911 a namísto něj byla postavena čtyřpatrová novostavba podle plánů Theodora Petříka a Karla Roštíka. Jde o jeden z nejvýznamnějších dokladů pozdně secesního geometrického stylu v Praze.

Nemovitost má vlastní vstup z ulice, který je vymezen pouze pro tento objekt a možnosti jeho využití se zde nabízí hned několik, je vhodný například pro lékařské činnosti, rehabilitace, ordinaci, kosmetické středisko, nebo jiný záměr dle potřeb nového majitele.

Vlastním vchodem z ulice, se po schodech dolů dostaneme do 1. podzemního podlaží kde nalezneme lobby, prostor je dále členěn několika pokoji při čemž každý z nich má svoji toaletu a sprchový kout. Každá z těchto jednotek má samostatné měrné místo pro odběr teplé a studené vody a také elektřiny. Dále v prostorách nalezneme technické místnosti, prádelnu, šatnu a kancelář. Zajímavostí tohoto prostoru je také jeho nezávislost. Tedy, že má svůj vlastní plynový kotel pro ohřev teplé vody, a vlastní vzduchotechniku.

Součástmi nemovitosti je také vybavení.

Majitel má primární záměr prodat nemovitost jako převod akciové společnosti, kde je nemovitost vedena jako majetek společnosti, v případě zda si to bude zájemce přát je možné převést nemovitost také běžnou formou.

Hello, are you interested in commercial Real estate property with a potentially fast return ? So you are in the right place !

Let me offer you non residential premises with a total area of 334 square meters in a historic building located in Ječná Street, which is one of the most busiest Street on Prague.

The property has its own entrance from the street, which is limited only for this premises and there are many opportunities. It is suitable for medical activities, rehabilitation, surgery, beauty center or anything else the new owner needs.

Through the own entrance from the street, we go down the stairs to the 1st underground floor to the lobby, the space is further divided into several rooms, each of has its own toilet and shower. Every units has a separate measuring point for hot and cold water and as well for electricity. Next there are technical rooms, laundry, cloakroom, and office. Another interesting feature of this space is his independence. The space Has its own Gas boiler for heating hot water and own air conditioning.

The owner has the primary intention to sell the property as a transfer whole stock Company, Where is the spaces managed as company property. If the applicant have wishes it could be also transfer in the usual form.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám