Prodej bytu 4+kk, 115 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Košíře
Ulice Naskové
Cena 18 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Dovolujeme si Vám představit exkluzivní byt na okraji lesoparku Cibulka. Díky jedinečné poloze bytu v rámci celého projektu AALTO nabízí terasu s výměrou okolo 80 m2. Srdcem bytu je prostorný obývák s kuchyňským koutem (37,1 m2), z něhož je vstup na zmíněnou terasu (teakovým dřevem ohraničená terasa 38,4 m2, ale celková plocha terasy je cca 80 m2) s pergolou a posezením. Byt disponuje hlavní ložnicí se samostatnou koupelnou s WC a výstupem na terasu. Dále se v bytě nacházejí dvě menší ložnice/dětské pokoje, z nichž jedna má vlastní balkon. V bytě jsou k dispozici celkem dvě koupelny s WC, jedno samostatné WC na chodbě a úložná komora. Celý byt byl zařízen ve spolupráci s architektkou a je vybaven úložnými prostory a nábytkem na míru s dýhou z přírodního dubu. Interiérové dveře s vyšší světlou výškou a bezfalcovými zárubněmi (SAPELI) jsou rovněž s dubovou dýhou. Podlahy jsou pokryty plovoucí podlahou ze strukturovaného přírodního dubu s matným lakem (obývák, všechny ložnice a vnitřní chodba) nebo keramickou dlažbou (vstupní chodba a koupelny). Na všech oknech jsou venkovní žaluzie. K bytu náleží dvě garážová stání, z nichž jedno má rozměry stání pro invalidy, obě stání jsou navíc těsně u vstupu k výtahu. K bytu dále patří sklep s vysokými stropy, vybavený policovým systémem.

Pro lepší orientaci je mezi obrázky originální půdorys od developera s dispozicí bytu a rozměry.

Byt je přímo u lesoparku, takže během dvou minut můžete být z bytu v lese na kole či na procházce. Golfové nadšence jistě potěší, že je nedaleko devítijamkové hřiště.

Vnitroblok mezi sousedícími objekty AALTO a PARVI Cibulka nabízí rezidentům zelený park s vodním prvkem, posezením a hřištěm pro děti. Mateřská i základní škola jsou nedaleko od domu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám