Prodej bytu 2+1, 53 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Vokovice
Ulice Africká
Cena 6 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Ideální investiční byt, nedaleko metra, v dobrém stavu k nastěhování - to je nabídka bytu 2+1 v Africké ulici ve Vokovicích, pár desítek metrů od stanice metra Bořislavka s novým obchodním centrem.

Byt o dispozici 2+1, typické pro tuto lokalitu, prošel částečnou rekonstrukcí - mj. bylo před 10 lety kompletně rekonstruováno jádro a došlo k propojení toalety s koupelnou. Všechna okna (nová, plastová) jsou orientována na jih do klidné ulice s výhledem do zeleně. Samostatná kuchyně a dispozice s neprůchozími pokoji umožní byt případně pronajímat i na spolubydlení. K bytu patří sklepní kóje.

Dům prošel kompletní revitalizací (zateplení, střecha, výtah, okna...). SVJ pro celý blok (4 vchody) funguje dobře, což se na stavu domu velmi odráží. Vytápění je řešeno dálkově. Kompletní poplatky (vyjma elektřiny a plynu - pouze na vaření) 4918 Kč.

Lokalita je jednou z největších předností této nabídky. V bezprostřední blízkosti najdete velké množství obchodů a služeb (lékárna, Billa, pošta apod.), skvělá je dopravní dostupnost (metro, tramvaj, autobus, ale i dobré spojení autem s letištěm a napojení na pražský okruh). Parkování před domem na modrých zónách. Aktivní lidé ocení nedaleké Koupaliště Džbán, Šárecké údolí či Oboru Hvězda.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo na prodej nejlepší nabídce.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám