Prodej rodinného domu, 338 m2, Velká Bystřice

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Velká Bystřice
Městská část Velká Bystřice
Ulice Kopaniny
Cena 9 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Ve Velké Bystřici, jen 3 kilometry východně od Olomouce, nabízíme velký rodinný dům ve velmi dobrém stavu v klidné rezidenční zástavbě.

Dům z roku 1976 byl průběžně pečlivými majiteli udržován a vylepšován, díky čemuž nyní nabízí možnost rozdělit jej až na 3 bytové jednotky.

Dispozice:

V přízemí najdeme nejmenší byt 2+1 a dále příslušenství celého domu: kotelnu, bývalý uhelný sklad, prádelnu/sušárnu, komoru k uložení věcí i potravin a garáž s novými dálkově ovládanými vraty. Díky umístění domu na mírně svažitém pozemku jsou zde klasická okna, dům je do svahu zapuštěn jen částečně ze severní strany.

První patro pak nabízí velký byt 4+kk s balkonem s pěkným výhledem na obec a krásný kostel na protějším kopci. Skvělá je jižní orientace domu zajišťující spolu s velkými okny dostatek světla a pocit vzdušnosti v celém domě. Koupelna s toaletou je po rekonstrukci a na patře je další samostatné WC.

V podkroví se nachází další byt 4+1 (možno snadno přestavět na 4+kk), díky velkým vikýřům je byt rovněž dostatečně světlý. Výhled, ještě lepší než z bytu o patro níže, je zde zaručen. Pod střechou je pak k dispozici ještě velký úložný prostor. Tento byt je postaven později, spolu se stavbou sedlové střechy (původně byl dům s plochou střechou) na přelomu 80. a 90. let.

Dům je napojen na všechny sítě (plyn, elektřina, voda, kanalizace). K zalévání zahrady poslouží i studna. K vytápění slouží plynový kotel, krbová kamna v suterénu (s výměníkem napojeným na teplovodní rozvod), jako pojistný způsob vytápění je pak možné užívat litinový nízkotlaký kotel na pevná paliva.

Poslední větší rekonstrukce domu proběhla v roce 2006. Vyměněna byla okna v celém domě, vodoinstalace a proběhla kompletní rekonstrukce povrchů v 1. patře spolu s instalací podlahového topení v kuchyni a koupelně.

Zahrada je dobře využita, najdeme zde například pergolu s posezením, udírnu i krb či dva zahradní domky. Na příjezdové cestě ke garáži může parkovat několik aut.

Velká Bystřice je klidná obec s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dostupností autem i veřejnou dopravou do Olomouce. Kousek od domu je pěkný rybník, sportovní areál či minipivovar.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám