Prodej chaty, 58 m2, Srbsko

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Město Srbsko
Městská část Srbsko
Ulice K Císařské rokli
Cena 3 250 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Chcete-li zklidnit své životní tempo a užívat si relax v údolí řeky Berounky, obklopeném nádhernými skalami Českého krasu, zároveň asi 7 minut klidné chůze podél řeky na vlak, kterým jste za 40 minut na Smíchově nebo za 5 minut v Berouně, pak se na chvíli zastavte a věnujte pozornost této prezentaci.

Zrekonstruovaná a udržovaná chata, ve které lze zároveň celoročně bydlet, nabízí dvě místnosti - hlavní místnost s krbovými kamny a kuchyňským koutem a místnost, která by se dala pojmout jako letní pokoj, ale i v zimě by zde návštěva s pomocí přímotopů mohla přespat.

Do chaty je zavedena voda - jak na WC, tak do koupelny. Koupelna disponuje zajímavým řešením vany / sprchového koutu - jde v podstatě o takový malý bazének.

Pozemek je sice 1657 m2, ale 1182 m2 je trvalý travní porost - je možné zde vysázet ovocné stromy nebo pěstovat zeleninu, nelze však tuto část jakkoli stavebně využít ani tento pozemek nelze oplotit. Na této části pozemku však lze udělat nájezd (na asi 50 m2) na auto do výše vyvýšeného pozemku. Vyvýšená část pozemku, na kterém stojí chata, je zahradou a má (včetně zastavěné plochy domu) 475 m2. Tuto část lze oplotit a na tomto pozemku lze přistavět chatu až do plochy 130 m2 a lze přistavět i obytné podkroví.

Chata je asi 100 metrů ud Berounky, což je důvod toho, že je větší část pozemku nepoužitelná - ta musí zůstat volná pro případ, že by se Berounka rozvodnila. Díky vyvýšení pozemku zahrady, na němž stojí chata, byla chata při povodni v roce 2013 větší katastrofě uchráněna - voda se zastavila na prahu chaty.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte si domluvit prohlídku.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám