Prodej vily, 110 m2, Poulades

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část
Ulice
Město
Cena 296 000 eur / nemovitost
Kontakt
Šťastná Martina
martina.stastna@re-max.cz
+420 727 918 117
Sníte o domě na Korfu? Máme pro vás speciální nabídku! Na prodej 110 m2 vila zasazená na oploceném pozemku 450 m2. Vila byla postavena v roce 2012. Na stavbu, výzdobu zdí a přední stranu domu byly použity vysoce kvalitní moderní materiály, místní kámen a cypřiš. dveře, vnitřní schody a stropy jsou vyrobeny z přírodního dřeva. To vytváří jedinečný komfort uvnitř domu.

Jedná se o třípodlažní vilu s nezávislým topným systémem, dvojitým zasklením a moskytiérami. Každé patro má klimatizaci, která může během horkých dnů nabídnout chvíle relaxace. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem, který vytváří atmosféru romantiky a klidu, jídelna a kuchyně. Kuchyně je vyrobena z přírodního dřeva a je plně vybavena.

Vnitřní schodiště je vyrobeno z přírodního dřeva a vede nás do prvního patra, které se skládá ze dvou prostorných ložnic s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. V suterénu je ložnice pro hosty, která je v současné době využívána jako tělocvična.

Pozemek je oplocen a osázen cypřiši a kvetoucími keři, zatímco vila je obklopena trávníkem s cestičkami z kamenných desek vedoucími k domu. K dispozici je parkovací místo pro 2 auta, prostor pro grilování a sklad.

Prostorný bazén s nekonečným okrajem vám umožní relaxovat po náročném pracovním dni i během letních prázdnin.

Vzdálenost od města Korfu a letiště je (přibližně) 10 km, zatímco vzdálenost od moře je (přibližně) 5 km. Vila je velmi blízko velkého supermarketu, taveren, restaurací a bufetů.

Vila je v současné době pronajata a majitel má stabilní příjem, což činí z její koupě skvělou investiční příležitost.

Tato vila je ideální nemovitostí, která vám splní sen žít v bujné zeleni přírody!
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám