Prodej chaty, 53 m2, Jevany

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Město Jevany
Městská část Jevany
Ulice Na Skalce
Cena 2 290 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi chatu s evidenčním číslem 155 v Jevanech u Prahy. Okolní malebná krajina s krásnými lesy a soustavou rybníků lákala už v minulosti významné osobnosti a všechny příznivce rekreace.

Celková plocha pozemku je 471m² a nabízí dostatek prostoru pro relaxaci či zahrádkářské využití. Rovinatý pozemek je v osobním vlastnictví. V územním plánu je veden k individuální rekreaci s možností i trvalého bydlení. Až k chatě se dá dojet autem po zpevněné cestě, popřípadě je blízko zastávka autobusu s přímým spojením i do Prahy na metro Háje.

Chata je průběžně udržovaná, v dobrém technickém stavu, ihned obyvatelná, ale některé části jsou vhodné alespoň k částečné rekonstrukci / modernizaci. Je zde přivedena elektřina, obecní vodovod, i kanalizace. Na pozemku byl v minulosti postaven bazén, nyní již na rekonstrukci.

Chata stojí kousek od centra obce, kde funguje prodejna potravin, pošta, restaurace nebo kino. Na výlety láká například nedaleká přírodní rezervace Voděradské bučiny, ke koupání Jevanský rybník s travnatými plážemi a písčitým vstupem do vody.

V případě více zájemců bude rozhodovat nejvýhodnější nabídka.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám