Prodej chalupy, 85 m2, Sekeřice

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Ulice
Město Sekeřice
Městská část Sekeřice
Cena 3 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Völfl Jiří
jiri.volfl@re-max.cz
+420 604 286 504
Nabízíme romantickou chalupu s velkým pozemkem (5 526 m2) na okraji malebné obce Sekeřice, napůl cesty mezi Městcem Králové a Jičínem. Sekeřice, o nichž jsou první zmínky již ve 12 st., leží na severovýchodním okraji chráněné krajinné oblasti Žlunské polesí.

Chalupa z první republiky s obytnou plochou okolo 85 m2 má dispozici 2+1. Verandou vstupujeme do velké předsíně, odtud pak můžeme pokračovat do velké obytné místnosti s krbem, koupelny s vanou a WC, kuchyně s kuchyňským koutem a dále pak do ložnice. Na konci domu je stáj a stodola. Půdu je možné využít pro rozšíření obytné plochy o další pokoje. Dům byl naposled kompletně rekonstruován před čtyřiceti lety, nicméně je plně funkční. Je možno jej uvést do provozu pouze s menší investicí.

Dům čerpá vodu z vlastní studně (je možné napojit i na obecní vodovod), jímka je přepadem připojena k obecní kanalizaci, vytápí se pevným palivem, vodu ohřívá bojler a vodárna.

Největší hodnotou je veliká čtvercová zahrada (4 774 m2), nechybí potok s rybníčkem, kus vzrostlého smrkového lesa, ovocný sad a několik krásných zákoutí. U vstupu do areálu stojí garáž pro jedno auto.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám