Prodej bytu 3+1, 60 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Žižkov
Ulice Křivá
Cena 6 220 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme světlý udržovaný byt 3+1/L (o výměře 59,6 m2 + lodžie a sklep), který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží zrekonstruovaného zatepleného panelového domu se dvěma výtahy.

Byt má novější plastová okna, jinak je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ.
Původní dispozice bytu byla 2+1 s velkou místností o výměře 26 m2. Jejím rozdělením na dva pokoje byl byt upraven na 3+1.
Orientace bytu je na dvě světové strany, a to na východ a jih. Lodžie a pokoje mají výhled do klidné části mezi domy a do zeleně na východní stranu a kuchyně je orientovaná s hezkým výhledem na jižní stranu.

Měsíční poplatky včetně fondu oprav jsou 3 100,-Kč. Společenství vlastníků funguje velmi dobře a měsíční platba za byt do fond oprav je pouhých 277,-Kč.
Zrekonstruovaný bezbariérový dům se nachází na klidném místě. Parkování automobilu je možné před domem na modré zóně.

Atraktivní lokalita s výbornou dopravní dostupností do centra. 3 minuty pěšky od domu je dopravní uzel zastávky Spojovací - autobusy, tramvaje 9, 1, 11 a noční spoj 58), nákupní středisko Kaufland. Veškerá občanská vybavenost v místě: školy, školky, dětská hřiště. V docházkové vzdálenosti je pak mnoho zeleně - rozhlehlý park Židovské pece, Malešický les a park, dále parky Vítkov, Parukářka, Třešňovka aj.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám