Prodej pozemku pro bydlení, 1003 m2, Žehuň

Typ nemovitosti Pozemky
Městská část
Ulice
Druh objektu
Město Žehuň
Cena 3 290 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi stavební pozemek v obci Žehuň u Poděbrad o rozloze 1003 m². Výhodou je klidná lokalita u obory Kněžičky a národní přírodní památky Žehuňský rybník, který v současnosti prochází kompletní revitalizací. Obojí ve vzorném vlastnictví rodiny Kinských z nedalekého Chlumce nad Cidlinou.

Až k pozemku vede asfaltová místní komunikace. Sousední pozemky jsou již připojené k elektřině. Připojení na vodu (vlastní studna) + ČOV bude nutné zřídit v budoucnu při stavbě domu. Obec v místě do budoucna plánuje vodovodní a kanalizační síť. Plyn v obci není. Územní plán z hlediska funkčního využití počítá s pozemkem jako vhodným pro výstavbu domu venkovského typu. V současnosti jsou na větší části pozemku náletové dřeviny a dlouhodobě nepoužívaná chata.

V obci se nachází školka, základní škola, obchod s potravinami nebo pošta. Dobré je zde autobusové nebo vlakové spojení do nedalekých Poděbrad, Kolína nebo Městce Králové. Do Prahy je možné se dostat autem za 40 minut, do Hradce Králové za 30 minut.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám