Prodej bytu 4+kk, 89 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Ulice Sokolovská
Městská část Karlín
Cena 9 200 000 czk / nemovitost
Kontakt
Prokeš Martin
martin.prokes@re-max.cz
+420 724 913 515
Představuji Vám družstevní byt s možností okamžitého převodu do OV - byt se čtyřmi neprůchozími pokoji, který se nachází v domě na nároží ulic Sokolovská a Březinova. Přestože se jedná o přízemní byt, je zde klid - okna jsou do klidné Březinovy ulice a na druhou stranu do dvora ve vnitrobloku. Momentálně je byt v družstevním vlastnictví, nicméně dům je rozdělen na bytové jednotky a polovina z bytů je již převedena do OV.
Pokud hledáte investiční příležitost, pak tento byt by mohl být ve Vašem hledáčku. Posuďte sami: tři samostatné ložnice umožní pohodlné spolubydlení, dále součástí převodu družstevního podílu je spoluvlastnický podíl na tržně pronajaté 17 m2 garsonce a také na tržně pronajatém bytu 3+1, 78 m2. Spoluvlastnický podíl na společných částech domu včetně zmíněných bytových jednotek je 8,226%.

Ohledně samotného bytu - v něm proběhla částečná rekonstrukce, kdy byla předělána elektřina v celém bytě, byly položeny nové podlahy - v obývacím pokoji s kuchyňským koutem je plovoucí podlaha, v chodbě, v koupelně, na WC a v komoře je dlažba, ve všech třech ložnicích jsou koberce. Topení zajišťuje plynový kotel Protherm, rozvody topení jsou měděné. V samostatné komoře je umístěn zmíněný plynový kotel a pračka.

V okolí je veškerá občanská vybavenost a tramvajová zastávka je hned u domu. Jedná se tedy o velice strategickou polohu.

Inzerovaná cena je včetně zatím nesplacené anuity, která je cca 830.000 Kč. To znamená, že na koupi bytu budete potřebovat o výši anuity méně, tedy cca 8.370.000 Kč. Pokud však budete chtít financovat byt hypotéčním úvěrem, pak je potřeba počítat s tím, že je třeba družstvu splatit anuitu před převodem do OV. Každopádně tento byt LZE financovat s pomocí hypotéčního úvěru.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám