Pronájem bytu 3+kk, 59 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Radotín
Ulice Topasová
Cena 15 900 czk / měsíc
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení v bytě, ale chcete mít možnost posedět na zahrádce a toužíte po klidu?

Právě Vás by mohla zaujmout nabídka úplně nově kompletně zrekonstruovaného bytu 3+kk s neprůchozími pokoji v Radotíně v Topasové ulici.

Byt v přízemí rodinného domu, který stejně jako byt prošel kompletní rekonstrukcí, skládá se z pokoje s kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (dodání lednice dle dohody), koupelny se sprchovým koutem a dvou pokojů s okny do zahrady s výhledem do širokého okolí.

Majitelé na rekonstrukci nešetřili a tak k vybavení patří například centrální ovládání chytré domácnosti (svícení, topení, alarm atp.). Velkou výhodou je možnost využití společné zahrady (v domě pouze 1 další byt), pro byt samostatný sklep velký 6m2 a možnost pronajmout k bytu garáž. Vytápění a ohřev vody vlastním plynovým kotlem.

Topasová ulice se nachází v rezidenční části Radotína v pohodlné vzdálenosti od nádraží (vlakem v rámci MHD na metro Smíchovské nádraží za 7 minut) či supermarketu Billa. Kousek od domu navíc staví místní okružní autobus. V Radotíně dále naleznete velké množství sportovišť, bazén, koupaliště (Biotop), několik supermarketů i dalších obchodů či dobré restaurace, ale i kulturní vyžití (kino, koncerty a divadelní představení).

Majitelé hledají spolehlivého nájemníka, menší pejsek nevadí, stejně jako spolubydlení dvou slušných lidí.

Nájem 15.900,- Kč, poplatky 1000,- Kč (odpad, voda, základní internet), energie (plyn a elektřina) budou převedeny na nájemce.

Volné od 1.2.2021.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám