Prodej bytu 2+kk, 42 m2, Kladno

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Město Kladno
Městská část Kročehlavy
Ulice Holandská
Cena 2 790 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 2+kk o celkové ploše 42 m² v revitalizovaném panelovém domě. Byt je vhodný na rekonstrukci, je tedy možné si jej od začátku upravit podle vlastních představ. Nachází se v 7. patře domu s trojicí prostorných výtahů. Skládá se z dvojice pokojů, vstupní chodby s kuchyňský koutem, koupelny a samostatného WC. K bytu také na patře náleží sklepní kóje. Okna obou místností jsou orientována jihozápadním směrem.

Dům prošel v posledních letech rekonstrukcí - nová střecha, fasáda, plastová okna, vstupy na čipy nebo výtahy. V domě je dostupné vysokorychlostní kabelové připojení Vodafone a je zde k dispozici kolárna / kočárkárna.

V blízkém okolí několik obchodních center a supermarketů. Velmi dobré spojení do centra Kladna či do Prahy, zastávka autobusu MHD nebo vlakové nádraží do 5 minut od domu. Do Prahy je možné se dostat autem za cca 25 minut, popřípadě vlakem za cca 40 minut. Parkování je možné přímo u domu. Na procházky / cvičení láká kilometr od domu z jedné strany lesopark okolo rybníku Bažantnice s letním koupalištěm, z druhé strany les okolo rozhledny Kožova Hora se sítí cyklo / inline stezek a sportovním areálem s aquaparkem.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám