Prodej rodinného domu, 190 m2, Klučenice

Typ nemovitosti Domy a vily
Druh objektu Kamenna
Ulice
Město Klučenice
Městská část Voltýřov
Cena 7 300 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásný kompletně zrekonstruovaný rodinný dům, který se nachází v žádané oblasti nedaleko Orlické přehrady.

Dům pochází z poloviny 19.stol, byl rekonstruován v roce 2000 a v roce 2018 došlo k další rekonstrukci, včetně výstavby druhého nadzemního podlaží, instalaci krbových kamen, celkové výměně elektrických rozvodů a k dalším úpravám v interiéru a exteriéru. Podlahy jsou masivní dřevěné nebo dlažba. Okna jsou z větší části nová dřevěná. má číslo popisné a lze jej využívat k trvalému bydlení nebo k rekreaci

Nemovitost je rozložena do dvou podlaží, má obytnou plochu 190 m2 a dispoziční uspořádání 4+1.
V 1.NP je kuchyň na kterou navazuje obývací pokoj s jídelnou, prostorná vstupní předsíň se schodištěm do patra a velká koupelna s WC.
Ve 2.NP je vstupní hala, WC a koupelna se sprchovým koutem walk-in, dvě ložnice a další obývací pokoj, který lze jednoduše příčkou oddělit od haly a využívat jako tření ložnici nebo pracovnu.

Vytápění je řešeno estetickými krbovými kamny s výměníkem a rozvodem po celém domě. Další záložní zdroj vytápění je možný elektrickým kotlem. Ohřev teplé vody je boilerem. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizace.

Velká zahrada nabízí dostatek místa pro zahradničení nebo posezení a relaxaci.

Nemovitost se nachází na okraji obce, která má základní občanskou vybavenost: 2 obchody, pošta, 2 restaurace, ZŠ (1.-9.třída) a MŠ, lékař, kadeřník. Dojezdová vzdálenost Prahy je 80km (60min), Příbram, Sedlčany a Písek cca 36km. Nedaleko obce se nacházejí známé turistické destinace, kempy Podskalí, Trhovky, Radava, dále pak zámek Orlík a hrad Zvíkov. Krásné místo na rozhraní Jihočeského a Středočeského kraje v blízkosti vodní nádrže Orlík.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám