Prodej rodinného domu, 90 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Troja
Ulice Povltavská
Cena 19 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Chcete bydlet u Trojského zámku, prakticky v zámecké zahradě, s možností procházet se přilehlými viničními tratěmi a relaxovat u viničního domku u skvělého vína z této trati s kouzelným výhledem na celou Prahu? Nabízíme Vám unikátní nemovitost, rodinný dům s vlastním pozemkem, který se nachází v prestižní rezidenční vilové čtvrti plné zeleně s výjimečnou atmosférou a geniem loci, přímo u Trojského zámku a s výhledem na Vltavu.

Jedinečná nemovitost má užitnou plochu 90 m2 a je rozložena do dvou nadzemích podlaží.
V 1.NP je vstupní předsíň s komorou, obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní a koupelna s WC.
Ve 2.NP lze jednoduše příčkou vytvořit dvě samostatné ložnice, nyní je zde velký otevřený prostor, šatna a koupelna s WC.
Zahrádka s terasou a venkovním grilem je orientovaná na jižní stranu a poskytuje klidné posezení, ale i prostor k pěstování bylinek.

Původní dům byl postaven před cca 100 lety. Před přibližně 18 lety došlo ke kompletní rekonstrukci (zbylo jen obvodové zdivo), včetně drenáže kolem celého domu.
Vytápění je řešeno akumulačními kamny nebo krbem umístěným v obývacím pokoji. Od krbu jsou průduchy teplého vzduchu do prvního patra.

Součástí prodeje je také pozemek o výměře 71 m2, na kterém případně zaparkujete i více jak dva automobily.
Pár kroků od domu je vinice s vinařským domkem, kde lze trávit romantické večery, botanická zahrada, Stromovka a ZOO. Cesta autem do centra trvá cca 10–15 minut, jízdu po Praze urychluje nedaleký vjezd do tunelového komplexu. V pěším dosahu je veškerá občanská vybavenost, mateřská a základní škola i gymnázium, pošta, potraviny či restaurace.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám