Prodej pozemku pro bydlení, 1097 m2, Petroupim

Typ nemovitosti Pozemky
Městská část
Ulice
Druh objektu
Město Petroupim
Cena 3 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi stavební pozemek v obci Petroupim u Benešova o rozloze 1097 m². Výhodou pozemku je ideální poloha. Na západní straně pozemku obec již neplánuje další výstavbu, budoucí vlastník bude mít prakticky pouze dva sousedy a na západní straně pozemku otevřený výhled do lesů směrem k Benešovu.

Až k pozemku vede asfaltová místní komunikace a je zde přivedena elektrická přípojka. Napojení na vodu + ČOV bude nutné zřídit v budoucnu při stavbě domu. Územní plán z hlediska funkčního využití počítá s pozemkem jako vhodným pro výstavbu domu venkovského typu. V současnosti jsou na větší části pozemku 15 let staré borovice.

V obci se nachází školka, základní škola, hospoda, dobré je autobusové spojení, odkud jste například do cca 10 min. v nedalekém Benešově. Do Prahy je možné se dostat autem za 35 minut, popřípadě vlakem z Benešova za 45 minut.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. V případě více vážných zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejlepší nabídce dle jeho kritérií. Děkuji za pochopení. Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám