Pronájem bytu 3+kk, 55 m2, Pagi

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část
Ulice
Město
Cena 350 eur / měsíc
Kontakt
Šťastná Martina
martina.stastna@re-max.cz
+420 727 918 117
Nabízíme k pronájmu apartmán 3+1 se samostatným vchodem ze zahrady. Apartmán má dvě samostatné ložnice ( 1 X samostatné lůžko, 1 X manželská postel), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a jídelním stolem. Kuchyňská linka plně zařízená včetně sporáku a lednice. V koupelně sprchový kout a toaleta. V domě je k dispozici pračka.
Jedná se o klidnou vesnici Pagi 3 km od letoviska Agios Georgios North. V blízkosti apartmánu jsou 2 místní taverny.
Vhodné pro klienty, kteří nechtějí být ubytování v hotelovém komplexu a zároveň mají rádi klid a přírodu. 40 min chůze k pláži, případně je možné zapůjčit auto/skútr.
Možnost krátkodobého i dlouhodobého nájmu.

We offer for rent a 3 + 1 apartment with a separate entrance from the garden. The apartment has two separate bedrooms (1 X single bed, 1 X double bed), living room with sofa bed and dining table. Kitchen fully furnished, including stove and refrigerator. The bathroom has a shower and toilet. There is a washing machine in the house.
It is a quiet village in Pagi, 3 km from Agios Georgios North. There are 2 local taverns near the apartment.
Suitable for clients who do not want to be accommodated in a hotel complex and at the same time like peace and nature. 40 min walk to the beach, or it is possible to rent a car / scooter.
Possibility of short-term and long-term lease.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám