Prodej bytu 3+1, 97 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Radotín
Ulice Zbynická
Cena 11 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Radotín, městská část, kde by zvlášť v posledních letech chtěl žít opravdu každý. Právě zde nabízíme skvělý byt 3+1 s lodžií, garážovým stáním a sklepem.

Byt majitelé nechali hned po koupi od developera v roce 2007 kompletně přestavět podle návrhu od renomovaného architektonického studia OOOOX. Vznikl tak prostor svým pojetím, použitými materiály a celkovou kvalitou zpracování daleko převyšující původní záměr projektu.

Byt je rozdělen do dvou úrovní - v prvním podlaží nejdeme pracovnu, skutečně obytnou kuchyni s kvalitními spotřebiči, která současným majitelům slouží i jako obývací pokoj a je z ní přístup na lodžii s příjemným posezením, dále vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi a WC. Oba pokoje (kuchyně a pracovna) jsou odděleny posuvnou stěnou a společně tak tvoří opravdu dlouhý, ale zároveň velmi variabilní prostor.

Druhé podlaží obsahuje koupelnu, další samostatné WC, prostorný dětský pokoj a ložnici s walk-in šatnou. Celý byt je promyšlený do posledního detailu - každý centimetr bytu je skvěle využitý, nábytek je vyrobený na míru, součástí vybavení je mj. i kompletní ozvučení prostoru. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály jako je sanita či podlaha z masivu s dlouhou životností.

Pro pohodlné bydlení je nezbytné i kvalitní sousedství. Ať se bavíme o tom bezprostředním - tedy o domě samotném, novostavbě z roku 2007 s podzemní garáží a výtahem s příjemnými sousedy - nebo širším, kterým je Radotín, městská část s kompletním vybavením pro pohodlný život. Máme tu vyjma standardních obchodů a služeb opravdu velké množství sportovišť od tenisových kurtů po hřiště na boxlakros, biotop - koupaliště s přírodní filtrací, vnitřní bazén (nerez, 25 m), kino, kulturní dům... Radotín žije i společenskými akcemi, jako je Burčákobraní, Havelské posvícení apod. Výhodou je i dobré spojení s centrem Prahy MHD - do konce roku 2022 bude kompletně dokončena rekonstrukce železnice včetně nového nádraží, bezbariérových vstupů na peróny apod. Vlak jede na Smíchovské nádraží 7, na Hlavní pak 15 minut. Autem se bez problémů dostanete i ve špičce například na Anděl za 25 minut.

Byt bude novým majitelům k dispozici v polovině roku 2022 (přesný proces prodeje bude na dohodě s konkrétním kupujícím).

V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle jím zvolených kritérií.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám