Prodej penzionu, 434 m2, Mladá Boleslav

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Mladá Boleslav
Městská část Čejetičky
Ulice Vinecká
Cena 10 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
V Mladé Boleslavi, v části Čejetičky, nabízíme soubor dvou staveb rodinných domů, které jsou uzpůsobené pro provoz ubytovacího zařízení. Domy prošly aktuálně rekonstrukcí a jsou ve výborném stavu připravené k okamžitému užívání včetně vybavení pro provoz těchto služeb.

Nemovitosti se prodávají bez závazků. Tržní cena lůžka v Mladé Boleslavi v současné době činí 5.500 Kč (bez odečtení nákladů na provoz). Celkem se v objektech v tuto chvíli nachází 36 lůžek s možností rozšířit kapacitu o garáž v objektu A - prodávající může toto navýšení provést. Díky tomu je očekávaný měsíční výnos po odečtení nákladů na energie cca 135.000 Kč při 75% obsazenosti. Návratnost investice tak předpokládáme v horizontu necelých 11 let.

Objekt A tvoří řadový rodinný dům při ulici Vinecká, obsahuje garáž (možno přestavět na další obytný prostor), vstupní chodbu a v patře ze zahrady samostatně přístupný pokoj se sociálním zařízením, kuchyňkou a velkou terasou.

Objekt B se nachází na pozemku za objektem A, skrze který je k němu přístup, a tvoří jej samostatně stojící rodinný dům o dvou podlažích. Přízemí je rozděleno na dvě samostatné ubytovací jednotky s vlastními vstupy, kuchyněmi a dostatečně dimenzovanými sociálními zařízeními. Jedna z těchto částí je pak spojena s další ubytovací kapacitou v patře objektu (3 pokoje a další koupelna).

Oba domy jsou zapsané v katastru nemovitostí pod vlastním číslem popisným.

Domy jsou vytápěné plynovými kotli, napojené na všechny sítě, vybavené nábytkem (postele, kuchyně včetně spotřebičů apod.).

Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám