Prodej sadu/vinice, 7575 m2, Třebenice

Typ nemovitosti Pozemky
Městská část
Ulice
Druh objektu
Město Třebenice
Cena 950 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi rozlehlý pozemek o velikosti 7575 m² u Třebenic s výhledem na dva hrady, z jihu hrad Hazmburk a ze severu zřícenina hradu Košťálova. Na katastru nemovitostí jsou pozemky vedené jako ovocný sad. Pozemky přímo navazují na obecní cesty přístupné vozidly.

Pěstování ovoce má ve zdejší krajině dlouhou tradici, za první republiky zde fungovala i továrna F. Kraupner na ovocné i zeleninové konzervy, ovocná vína a likéry. A i dnes je tu řada rodinných pěstitelů, viz nedaleké rozsáhlé ovocné sady.

Pozemek se hodí jak pro zahrádkáře / ovocnáře, kteří se s chutí pustí do kultivace sadu, tak pro ty, kdo vnímají vlastnictví půdy jako garanci pro budoucnost. Jistotou pro všechny je fakt, že půdy přibývat nebude. Toužíte-li po vlastním kusu půdy v perspektivní lokalitě, budu se těšit na kontaktování, majitelé jsou otevřeni nabídkám.

Cena zahrnuje provizi a právní servis. V případě více vážných zájemců si majitel vyhrazuje právo prodat nejlepší nabídce dle jeho kritérií. Děkuji za pochopení.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám