Prodej rodinného domu, 210 m2, Svinaře

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Svinaře
Městská část Halouny
Cena 0 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výborně řešenou novostavbu rodinného domu 5+kk s obytnou plochou 210 m² + terasa 50 m2 a zahradou s jezírkem, nacházející se na jedinečném a klidném místě uprostřed přírody s dobrou dostupností do okolních obcí a do Prahy.

Dům disponuje v 1.NP prostorným obývacím pokojem s kuchyní o výměře 36 m2, pracovnou/ložnicí 11 m2, vstupní halou, chodbou, koupelnou s WC, komorou a dílnou (původně dvougaráž) o výměře 26 m2 do které je vstup z venkovní severní strany domu.

Ve 2.NP najdeme tři pokoje (o výměře 24 m2, 12 m2 a 13 m2), šatnu a koupelnu s WC. Na rozlehlou terasu vybudovanou z českého modřínu lez vstoupit z obývacího pokoje i z pracovny a je z ní, jako ze všech pokojů v domě, okouzlující výhled do okolních brdských lesů a údolí řeky Berounky. Dům lze, po úpravě, v případě potřeby využívat i jako dvougenerační s dispozicí 2 × 3+1.

Dům je velmi kvalitně postaven, konstrukce zděného domu postaveného v roce 2019 je z cihel zn. Porotherm se zateplením, stropní konstrukce je z litého betonu, střecha je pultová, plechová. Okna jsou dřevěná s trojskly. Vytápění domu a ohřev teplé vody je velmi úsporné pomocí plynového kotle se zásobníkem. Kanalizace v obci je v plánu, nyní je řešena jímkou.
Topení v domě je komfortní, teplovodní-podlahové, v koupelnách navíc elektrické otopné žebříky. Na podlahách je dlažba, dřevěná laminátová plovoucí podlaha. Nášlapy na schodišti jsou dřevěné. V horních pokojích jsou připraveny rozvody na klimatizaci a v obývací místnosti příprava na krbová kamna.

Na pozemku o celkové rozloze 1027m2 se dále nachází dětské herní prvky a okrasné jezírko, sloužící také jako nádrž na dešťovou vodu s možností využití k zálivce zahrady, v budoucnu je možné využít i jako koupací. Zahrada je založená, mnoho ovocných stromků, okrasných keřů, vyvýšené záhony, právě dokončená skalka...

Přímo u domu je autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete do okolních přilehlých obcí s kompletní občanskou vybaveností, Svinaře, Řevnice- 5 minut jízdy.

Nádherná okolní příroda a krajina vybízí k dlouhým procházkám a sportovním aktivitám. Les za domem je plný hub, borůvek, jsou tu skvělí sousedé, krásné scenérie západu slunce, v noci tma, ticho, krásná zahrádka a do lesa 3 minuty chůze.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám