Prodej rodinného domu, 198 m2, Králův Dvůr

Typ nemovitosti Domy a vily
Druh objektu Drevena
Město Králův Dvůr
Městská část Počaply
Ulice Královské Údolí
Cena 12 690 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte příjemné bydlení pro Vaši rodinu? Rádi byste bydleli v domě, ale nechce se Vám čekat roky, než najdete vhodný pozemek, vyřídíte všechna povolení a projdete si očistou v podobě výstavby?

Právě Vás by mohla oslovit nabídka rodinného domu kolaudovaného v roce 2012, který je stále v perfektním stavu, v Králově Dvoře, konkrétně v části Počaply.

Dům, nacházející se v klidné slepé ulici, je dispozičně řešen jako 6+kk s garáží. Jedná se o kvalitní dřevostavbu od společnosti Haas Fertigbau. Více technických detailů o stavbě včetně možnosti náhledu do stavební dokumentace zajistí makléř. Technické kontrole se samozřejmě nebráníme.

Přízemí tvoří především hlavní obytný prostor s velkou kuchyní a vstupem do krásné udržované zahrady přes prostornou terasu. Díky oknům na jih i západ je zde spousta světla a prostor je tak opravu příjemný. Okna v přízemí i v patře jsou vybavena venkovními roletami. Dále zde najdeme první z ložnic, v současné době využívanou jako pracovnu. V případě potřeby obývat dům osobou s omezenou mobilitou nový majitel jistě ocení, že naproti tomuto pokoji se nachází toaleta s prádelnou, kde byl v původním projektu navržen sprchový kout (lze snadno obnovit). V technické místnosti/skladu vedle předsíně pak najdeme elektrický kotel a boiler. Vytápění je řešeno teplovodním podlahovým topením v přízemí a radiátory v patře. Garáž je dlouhá více než 7 metrů a lze ji tedy využít i na uskladnění sportovního či jiného vybavení.

V patře se nachází 3 plnohodnotné ložnice, 1 pokoj, který může sloužit jako pracovna, šatna či další ložnice/pokoj pro hosty a velká koupelna s vanou a toaletou. Na střešních oknech (koupelna, 1 pokoj) jsou instalovány rolety. Pod střechou se nachází úložný prostor.

Dům je vybaven centrálním vysavačem Beam, dále přípravou rozvodů na zabezpečovací systém a domofon s elektrickým zámkem branky. Plot před domem je nový, s kvalitními hliníkovými výplni plotu a bránou na elektrický pohon.
Před garáží a na druhé straně pozemku vedle domu najdeme celkem 3 další parkovací stání. K položení je zde připravena zámková dlažba a další potřebný materiál, realizace však bude na novém majiteli.

K domu se váží velmi nízké náklady na provoz kolem 3.000 Kč měsíčně. Vyjma vytápění elektrickým kotlem lze využít i krbových kamen v přízemí. Plyn není zaveden. Voda obecní, kanalizace tlaková.

Jde o velmi příjemnou lokalitu rodinných domů, 3 minuty jízdy autem od dálnice D5 (ta je však díky profilu okolní krajiny 100 % odhlučněna a u domu o ní vůbec nevíte), 8 minut pěšky od zastávky autobusu. V nedalekém centru Králova Dvora či Berouna najdete vše potřebné pro pohodlný život - sportoviště, obchody, polikliniku, školy (včetně například gymnázia) a školky apod. Cesta do Prahy zabere autem cca 30 minut, CHKO Křivoklátsko začíná na dohled od domu.

Dům bude k dispozici ve standardním termínu po zápisu nových vlastníků do katastru nemovitostí. Prohlídky proběhnou v prvním lednovém týdnu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám