Prodej rodinného domu, 111 m2, Čelákovice

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Přístavní
Město Čelákovice
Městská část Čelákovice
Cena 5 290 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi dům o dispozici 4+1, stojící na pozemku o celkové rozloze 276 m², nacházející se v rezidenční čtvrti Čelákovic, s výbornou dostupností do hlavního města díky železnici a nedaleké dálnici D11 a D10.

Dům je určený k rekonstrukci a je tedy možné si jej přizpůsobit podle vlastních představ. Stavba je přízemní, nepodsklepená, zastřešená sedlovou střechou. V domě jsou aktuálně dvoje kamna na tuhá paliva, a to v kuchyni a v jednom z pokojů. Teplou vodu zajišťuje bojler. Na pozemku jsou další malé, přilehlé stavby: garáž, kůlna, dřevník.

K dispozici veškeré inženýrské sítě - elektřina, plyn a místní vodovod. Jako bonus je možno využívat i svou vlastní studnu, která je kopaná, 4 m hluboká, aktuálně s elektrickým čerpadlem.

V Čelakovicích naleznete vše pro komfortní bydlení s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy (vlakem i autem do 30 min.), s řadou škol a školek, supermarketů, sportovních vyžití včetně městského bazénu, restaurací a mnoho dalšího. Jsou i moderně rozvíjejícím se městem, například v okolí domu aktuálně probíhá kompletní rekonstrukce ulic. A díky řece a spoustě značených cest a cyklostezek jsou také oblíbené výletní místo s novobarokní radnicí nebo středověkou tvrzí, v níž sídlí Městské muzeum. Zejména centrum města má velice přívětivou atmosféru, kterou je třeba zažít, doporučuji přijet či přijít a podívat se, nejen na nemovitost.

Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, s vyřízením kterého Vám rád pomohu. Cena zahrnuje veškerý právní servis.

Ohledně doplňujících informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám