Prodej bytu 2+1, 52 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Městská část Strašnice
Ulice Na hroudě
Cena 6 585 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme zrekonstruovaný světlý byt 2+1 o výměře 52,6 m2 (včetně sklepa 1,7 m2), který se nachází ve třetím nadzemním podlaží zatepleného cihlového domu.

Dispozice bytu obsahuje obývací pokoj 20,4 m2, ložnici 13,2 m2, kuchyň 9,2 m2, vstupní předsíň 5 m2, koupelnu se sprchovým koutem a samostatné WC. Byt má výborné dispoziční uspořádání viz plánek u fotodokumentace. Ložnice a kuchyně jsou orientovány do klidného uzavřeného zeleného dvora na severní stranu. Obývací pokoj má výhled do ulice na jih.
V bytě proběhla rekonstrukce před 7 lety – plastová okna, rozvody elektřiny a vody, zděná koupelna, štuky a výmalba, bezpečnostní vstupní dveře, renovace původních parket, nová dlažba a kuchyňská linka.
V bytě zůstává kuchyňská linka s kombinovaným sporákem a digestoř.
Ohřev teplé vody a vytápění je ústřední.
Měsíční poplatky včetně fondu oprav jsou nízké – 3 026Kč.
K bytu náleží sklep a je možné využívat společný menší balkon v mezipatře domu.

Zateplený, pouze čtyřpodlažní dům není zatížen žádným úvěrem a nachází se na atraktivním místě s výbornou dopravní dostupností do centra města. Pár kroků od domu je řada tramvajových linek a vstup do metra Strašnická. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Přes ulici najdeme park Gutovka s množstvím sportovního vyžití.

Nabídka je vhodná k příjemnému bydlení nebo jako investice k následnému pronájmu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám