Prodej bytu 3+kk, 73 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Nové Město
Ulice Trojická
Cena 12 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výhodnou investiční příležitost, a to nabídku bytu (o výměře 73,2 m2+ balkon 1m2), který obsahuje tři oddělné byty o velikosti 1+kk, které jsou nyní pronajaté za částku 34 000,-Kč měsíčně + poplatky.

Byt je situován v úrovni 1.patra činžovního domu na velmi atraktivním místě v centru Prahy, v ulici Trojická u Rašínova nábřeží.
V roce 2019 proběhla v bytě kompletní rekonstrukce a přestavba dispozice dle návrhu architekta. Dispozice bytů jsou vidět ve fotodokumentaci. V bytě jsou nové rozvody elektřiny se třemi poměrovými měřiči na elektřinu, dále nové: stoupačky vodovodní i odpadní, podlahové krytiny, koupelny i kuchyně se spotřebiči. Vytápění a ohřev vody je pomocí plynového kondenzačního kotle. V nabízené ceně je kompletní vybavení a zařízení bytů, včetně pračky a sušičky. Okna jsou nová špaletová, kromě jednoho okna do dvora, které bude v budoucnu vyměněno z naspořených prostředků do fondu oprav.
Dva byty 1+kk jsou orientovány do ulice Trojická na jižní stranu a jeden byt 1+kk má okna do klidného dvora na sever. Byt je napojen na internet od Vodafonu, v podobě optické sítě.
K bytu náleží sklep a je možné využívat společnou kolárnu/kočárkárnu a dílnu.

Dům byl postaven v roce 1912 dle architekta Bohuslava Homoláče, ve stylu pozdní secese a je v dobrém, průběžně udržovaném stavu.
Velmi atraktivní lokalita v centru Prahy s výbornou občanskou vybaveností.
Vhodné jako investice k pronájmu, nebo jako kanceláře k podnikání, případně v kombinaci bydlení a podnikání.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Měsíční poplatky za celý byt jsou včetně fondu oprav 4 126,-Kč + spotřeba plynu a elektřiny.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám