Prodej pozemku pro bydlení, 1800 m2, Praha

Typ nemovitosti Pozemky
Město Praha
Městská část Radotín
Druh objektu
Ulice K cementárně
Cena 19 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Radotín je jednou z nejvyhledávanějších městských částí, kde poptávka výrazně převyšuje nabídku. Zároveň zde zbývá opravdu posledních pár stavebních parcel. Právě zde nabízíme stavební pozemek o výměře 1800 m2, který vznikl oddělením části zahrady od rodinného domu.

Pozemek, nacházející se v oblasti rodinných domů, je rovinatý, a v jeho jihovýchodní části tvoří jeho hranici Radotínský potok a jeho okolí. Není v záplavové oblasti a voda na něm nikdy nebyla. Současný rodinný dům a jeho zahrada se vzrostlými stromy parcelu přirozeně odděluje od komunikace. Spojení s ní zajistí vymezená příjezdová cesta (součástí prodeje v rámci požadované kupní ceny), jejíž výměra je nad rámec nabízených 1800 m2. Všechny sítě jsou k dispozici v komunikaci, jejich zavedení bude na novém majiteli.

Pozemek se nachází v území OB-A, záměr byl konzultován místním stavebním úřadem. Více informací makléř rád zašle v dokumentu vypracovaném projektantem.

Lokalita s výhledy do lesů na kopcích z obou stran, v blízkosti CHKO, krásné možnosti procházek. V Radotíně dále najdete vše podstatné pro pohodlný rodinný život - školky a školy včetně víceletého gymnázia, nespočet možností zájmových aktivit a sportů, obchody, zdravotní středisko, restaurace, kino, biotop, bazén...

Výborná dopravní dostupnost - 3 minuty autem na Pražský okruh (letiště do 15 minut), 20 minut na Smíchov. Zastávka autobusu MHD pár metrů od pozemku.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám