Prodej rodinného domu, 102 m2, Skripero

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část
Ulice
Město
Cena 99 000 eur / nemovitost
Kontakt
Šťastná Martina
martina.stastna@re-max.cz
+420 727 918 117
Nabízíme k prodeji nádherný vesnický dům, nedávno zrekonstruovaný, který uspokojí všechny potřeby někoho, kdo hledá soukromí daleko od rušného městského života. Tato nemovitost se nachází v srdci vesnice Skripero, v malebné oblasti, obklopené přírodou.
Užitná plocha domu je 102 m2 na pozemku o rozloze 150 m2 a skládá se z kuchyně, koupelny a hlavní ložnice v horním patře, s dřevěnými schody vedoucími dolů do chodby, druhé ložnice (bez okna) a obývacího pokoje.
Ve spodním patře jsou instalována kamna na dřevo s atraktivní kamennou podlahou, která vytápí většinu domu. V patře jsou malované dřevěné podlahy a trámový strop.
Kuchyň a sprchový kout jsou moderní a v perfektním stavu.

Navíc jednou z nejhezčích věcí, které tato nemovitost nabízí, je možnost vidět krásu noční oblohy. Připravte si domácí jídlo na grilu a vyzkoušejte stolování pod širým nebem s rodinou nebo přáteli ve venkovní dřevěné kůlně s jídelním koutem a vychutnávejte si chladný letní vánek. Zároveň se tento roztomilý vesnický dům s výhodnou polohou v blízkosti vesnice Skripero (jen krátkých 10 minut jízdy) nachází veškeré potřebné každodenní vybavení, včetně pekárny, školy, minimarketu, taverny a kavárny. !

Vzdálenost do centra města Korfu a letiště je cca. 18 km
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám