Prodej rodinného domu, 300 m2, Praha

Město Praha
Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Městská část Radotín
Ulice Karlická
Cena 19 950 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení ve špičkové lokalitě? Toužíte po neobyčejné nemovitosti a dnešní novostavby Vám toho příliš neříkají?

Nabízíme vilu v pražském Radotíně, velmi oblíbené rezidenční oblasti na jihozápadě Prahy s perfektním spojením s centrem města právě rekonstruovanou páteřní železniční tratí.

Vila je určena k celkové rekonstrukci, ale z hlediska statiky je zcela v pořádku. Masivní stavba byla dosud využívána jako dvě bytové jednotky se vstupem ze společné chodby se schodištěm. Dům je celý podsklepený, v suterénu najdeme garáž (+ další je přistavěna, její střecha slouží jako terasa s hlavním vstupem), skladovací prostory a kotelnu s novým plynovým kotlem značky Vailant a záložním kotlem na tuhá paliva.

V přízemi se nachází byt 3+kk. Je v lepším stavu než byt o patro výše - má nová okna, novější sociální zařízení a kuchyňskou linku. Byt v patře zůstal v původní dispozici 2+1. Z vrchního bytu je pak krásný výhled přes sousední domy na údolí Berounky.

Celý dům nabízí široké možnosti dalšího využití - může sloužit jako vícegenerační bydlení, lze lépe zhodnotit prostory v suterénu (v části na jihovýchod jsou zde klasická okna) a pod střechou, která je novější s krytinou značky Bramac, či je možné jej přebudovat na velkorysé bydlení. Pozemek o výměře 1282m2 pak lze využít pro další rozvoj stavby, dle územního plánu jde o čisté OB.

Objekt je napojen na všechny sítě - kanalizaci, vodu, elektřinu i plyn.

Hlavní předností nabídky je bezesporu lokalita - Radotín v posledních letech doznal dramatických změn a nabízí svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost. Dostatečná kapacita škol (včetně víceletého gymnázia), nespočet sportovišť, koupaliště s přírodní filtrací - Biotop, krytý nerezový bazén (25 m), moderně vybavené kino - to vše najdete v dochozí vzdálenosti. Navíc pár metrů od domu staví místní okružní linka autobusu pražské MHD, kterým se za pár minut pohodlně dostanete na vlak jedoucí 15 minut na hlavní nádraží. Pár set metrů od domu je pak situován obchod, školka a zdravotní středisko s lékárnou. Příroda je zde rovněž v bezprostředním dosahu - ať už se rozhodnete vyjít do lesů nad radotínské kopce nebo vyjet na kole kolem Berounky.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám