Prodej bytu 4+1, 123 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Vršovice
Ulice Na vrších
Cena 14 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme výjimečný, prostorný byt o celkové výměře 123,5 m2 (včetně dvou lodžií o celkové výměře 16 m2), který se nachází ve druhém patře cihlového domu, v lukrativní klidné části Prahy 10 – Vršovice.

Nemovitost disponuje vstupní halou, velkým obývacím pokojem s jídelnou, samostatnou kuchyní s oknem, dvěma ložnicemi a dvěma šatnami. Koupelna s oknem, které zajišťuje přirození větrání a denní osvětlení, je vybavena vanou, sprchovým koutem a WC. Druhé WC je samostatné a je zde instalováno umyvadlo. Rozdělením obývacího pokoje s jídelnou na dvě místnosti, lze získat v bytě dispozici 4+1.

Lodžie jsou přístupné ze všech třech pokojů a mají jižní orientaci s výhledem do otevřeného prostoru na tréninkové fotbalové hřiště.
Úložné prostory poskytují v bytě dvě šatny, spíž a do velkých ložnic jdou pohodlně umístit skříně. V domě je kočárkárna/kolárna. Sklep není k dispozici.
Byt byl před šesti lety kompletně zrekonstruován, je vybaven moderní kuchyňskou linkou s kvalitními vestavěnými spotřebiči a nábytkem na míru v obou šatnách. Podlahy jsou dřevěné třívrstvé, v koupelně a na toaletě je stěrka.

K bytu přináleží pronájem vnitřního parkovacího stání přímo v domě.
Ohřev teplé vody a vytápění je úsporné, z vlastní plynové kotelny. Poplatky jsou cca 5 000,- Kč měsíčně, včetně fondu oprav.

Dům je vybaven kamerovým systémem, byl postaven v roce 2000, má pouze čtyři podlaží a je umístěn na klidném atraktivním místě s veškerou občanskou vybaveností v okolí a výbornou dopravní dostupností do centra města.
V blízkosti je dětské hřiště Gutovka a mnoho sportovišť.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám