Prodej penzionu, 1594 m2, Bohdalov

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Hotely, penziony a restaurace
Ulice
Město Bohdalov
Městská část Bohdalov
Cena 6 893 250 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
U Bohdalovského rybníka a stejnojmenné obce ležící na spojnici Jihlavy a Žďáru nad Sázavou nabízíme bývalý rekreační areál Astral s rozsáhlými pozemky o rozloze přes 20 tisíc m2.

Areál je určen ke kompletní rekonstrukci/přestavbě, k čemuž bylo vydáno stavební povolení a stavební práce byly částečně započaty (několik pokojů je po renovaci). Jedná se o částečně podsklepenou dvoupodlažní zděnou stavbu s pultovou střechou s mírným sklonem. Sklep/suterén (díky sklonu pozemku z jedné strany přístupný jako 1. NP) obsahuje sklady, garáže a technické zázemí, v 1. NP se nachází několik pokojů, umývárny a jídelna s kuchyní. 2. NP pak obsahuje pokoje, ty s výhledem na rybník mají přístup na balkon či terasu nad jídelnou.

Objekt je napojen na elektřinu a vodovod, odpad je řešen jímkou. Dle ÚP městysu Bohdalov se větší část pozemků nachází v území RH - plochy pro hromadnou rekreaci.

Lokalita s dobrou dostupností k dálnici D1, v blízkosti CHKO Žďárské vrchy - s potenciálem vybudovat zde kvalitní rekreační zařízení či domov pro seniory.

Makléř na vyžádání zašle zájemcům bližší informace, které má k dispozici (studie, SP, apod.). Osobní prohlídky jsou samozřejmě možné, pro termín prosím kontaktujte makléře.

Areál bude prodán nejvyšší nabídce, přičemž inzerovaná cena je minimálním podáním. První kolo podávání nabídek do 15.6.2022.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám