Prodej bytu 3+kk, 82 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Vršovice
Ulice Kodaňská
Cena 8 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení ve Vršovicích? Nabízíme pěkný byt hned kousek od nákupního centra Eden.

Byt o adaptované dispozici 3+kk se nachází v 7. nadzemním podlaží udržovaného panelového domu - vyjma zateplení a rekonstrukce fasády, kterou SVJ plánuje, je již kompletně revitalizován. Opravené jsou chodby, nová okna a rozvody, vstupní dveře s elektronickým zámkem, výtahy.

Byt dříve prošel rekonstrukcí a je v dobrém stavu s možností okamžitého užívání. Jádro je zděné kuchyně propojená s obývacím pokojem. Na tu navazuje velká lodžie (6,78 m2, součástí uváděné celkové výměry) s výhledem na OC Eden. Díky tomu, jak je dům situován a umístění bytu v 7. podlaží je příjemně světlý. Okna ložnic jsou pak orientována směrem do Kavkazské ulice, která je velmi klidná. K bytu samozřejmě patří sklepní kóje (2,26 m2, součástí uváděné celkové výměry), dále je přímo v bytě k dispozici praktická komora. Velkou výhodou je možnost pronajmout si v garážích pod budovou parkovací stání.

Poplatky počítané na dvě osoby vychází na 3400 Kč (včetně fondu oprav). V bytě je možné obnovit plynovou přípojku (vaření), nyní je sporák elektrický. Vytápění zajišťuje plynová kotelna v domě.

Předností bytu je perfektní lokalita - přímo u Edenu. V okolí najdete vše potřebné a do centra to budete mít autobusem či tramvají opravdu kousek - oba tyto dopravní prostředky staví hned před domem.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám