Prodej bytu 3+kk, 74.4 m2, Hovorčovice

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Smisena
Ulice Řipská
Město Hovorčovice
Městská část Hovorčovice
Cena 7 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi mezonetový byt 3+kk v řadovém domě z roku 2007 v Hovorčovicích u Prahy. Celková plocha bytu je 74,4 m², součástí je i podíl na společné zahradě o velikosti 363 m² a parkovací stání před domem. Byt se nachází ve velice klidné části.

Při vstupu do bytu je zádveří s komorou (1,8 m²) a samostatným WC (2,8 m²), následuje obývací pokoj s kuchyňským koutem (29,5 m²) se vstupem na balkon (4,5 m²). V patře je dvojice ložnic (13,2 m² a 11,1 m²) a koupelna s WC (4,2 m²). Nad patrem je ještě k dispozici půda využívaná jako další odkládací prostor. Byt může zůstat plně vybavený včetně všech spotřebičů.

Hovorčovice jsou moderně se rozvíjející obec s krásnou návsí s kostelem, rybníkem s možností rybolovu nebo s areálem ZŠ a MŠ od architekta Ondřeje Tučka. Nová MŠ s veřejně přístupným hřištěm je i nedaleko bytu. Dále zde nalezneme např. obchod s potravinami, tenisové kurty, restaurace, knihovnu, obcí vede cyklostezka atd. Velkou výhodou je skvělé dopravní spojení do Prahy. Vlakem jste do 30 min v centru Prahy na Masarykově nádraží. Globus Čakovice nebo OC Letňany cca 4 km.

V rámci prodeje nemovitosti zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám