Prodej bytu 2+1, 53,14 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Kamýk
Ulice Krhanická
Cena 5 390 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi byt 2+1 v osobním vlastnictví o velikosti 53,14 m², jehož součástí je také komora na patře. Předností je i uzamykatelnými dveřmi oddělená společná chodba u výtahu = další případné úložné prostory.

Byt v minulosti prošel částečnou rekonstrukcí. Nachází se v 8.patře, je orientován na jihozápad s výhledem do zeleně. V bytě je prostorná předsíň, koupelna se sprchovým koutem, WC, kuchyň a dvojice neprůchozích ložnic. Byt se nachází ve velmi dobře udržovaném a rekonstruovaném domě s dvojicí výtahů.

Výborná dopravní obslužnost - v blízkosti domu autobusové zastávky i s nočními spoji, Kačerov 13 minut autobusem, Smíchovské nádraží 17 minut nebo Chodov 15 minut. V roce 2027 bude také nedaleko od domu dokončena stanice metra D - Nové Dvory. Na procházky / cvičení láká např. nedaleký lesopark Kamýk se ZOO koutkem, popřípadě z druhé strany lesopark Hodkovičky. V okolí také kompletní občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, prodejny potravin, zdravotní středisko, knihovna nebo sportovní areál.
V rámci prodeje nemovitosti zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám