Prodej bytu 2+kk, 43 m2, Praha

Město Praha
Městská část Stodůlky
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Ulice Borovanského
Cena 5 190 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte startovací byt v Praze, ve kterém budete moci začít bydlet hned a bez dalších investic? Případně dostupný byt na investici, který budete moci začít obratem pronajímat?

Právě Vás by mohla zaujmout nabídka bytu v ulici Borovanského na sídlišti Velká Ohrada hned vedle Prokopského údolí. Byt o dispozici 2+kk situovaný do 3. patra panelového domu v dobrém stavu byl kompletně zrenovován - včetně částečně nové elektroinstalace (koupelna, toaleta, kuchyně), zrekonstruovaného jádra apod. Nyní je v čistém stavu po rekonstrukci - viz fotografie, připraven k okamžitému užívání. Okna má orientovaná do vnitrobloku na jižní stranu, díky čemuž je velice světlý. Patří k němu prostorná sklepní kóje.

Samotný dům je v dobrém stavu, SVJ hospodaří bez dluhů. Po renovaci jsou například vstupní prostory, chodby, vyměněny byly stoupačky.
Náklady na bydlení cca 3800 Kč (nyní po dobu rekonstrukce nižší, počítáno pro původní nájemníky - 3 osoby) + elektřina.

Okolí domu nabízí velké množství obchodů a služeb, dobrou dopravní dostupnost autobusem MHD na metro. Noví obyvatelé jistě ocení i přítomnost Prokopského údolí nabízejícího možnost vycházky do přírody pár minut od domu.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám