Prodej rodinného domu, 183 m2, Uhlířské Janovice

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Uhlířské Janovice
Městská část Uhlířské Janovice
Ulice Tylova
Cena 6 490 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi prostorný dům z roku 1971 v klidné vilové části Uhlířských Janovic. Na pozemku o celkové velikosti 1056 m² se dále nachází například zděná garáž se zavedenou elektřinou, několik vzrostlých ovocných stromů, okrasných a ovocných keřů nebo vrtaná studna.

Dům s celkovou podlahovou plochou 183,74 m² (bez půdy) je členěn do dvou obytných podlaží:
1.NP - 71 m² - zádveří, hala a schodiště, spíž, šatna (sklad), WC, kuchyně s dřezem a elektrickým sporákem (cca 12 m²), větší pokoj (cca 20 m²) - s kuchyní propojen dveřmi, pokoj menší (cca 12 m²)
1.NP - 57,4 m² - 3 pokoje stejné velikosti jako místnosti v přízemí, chodba a hala - cca 11 m² (odtud vlez na půdu po žebříku), koupelna - cca 2,5 m².
Podkrovní prostor je využitý jako půda. Dům je částečně podsklepený 55,34 m² (chodba, kotelna, sklad a prádelna).
Dům je ve vhodný na rekonstrukci, je tedy možné si jej od začátku upravit podle vlastních představ.

Jedná se o atraktivní lokalitu s plnou občanskou vybaveností a spoustou možností pro trávení volného času v krásné přírodě Posázaví. V Uhlířských Janovicích najdete školu, školku, lékaře, poštu, koupaliště, fotbalové hřiště, park, obchody a restaurace. V obci se také nachází vlakové nádraží s dostupností do Kolína, Kutné Hory a Prahy nebo též možnost autobusového spojení do těchto destinací. Cesta autem trvá při běžném provozu 50 minut na Chodov a 1 hod do centra Prahy. Dostupnost vlakem nebo autobusem, který jezdí několikrát za den je 1 hod 20 min na Háje nebo na Hlavní nádraží, do Kolína a Kutné Hory vlakem nebo autobusem cca 40 min.

V rámci prodeje nemovitosti zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám