Prodej rodinného domu, 183 m2, Uhlířské Janovice

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Město Uhlířské Janovice
Městská část Uhlířské Janovice
Ulice Tylova
Cena 5 890 000 czk / nemovitost
Kontakt
Kočí Radomír
radomir.koci@re-max.cz
+420 602 465 045
Nabízím ke koupi poctivě stavěný prostorný dům z roku 1971 v klidné vilové části Uhlířských Janovic. Na pozemku o celkové velikosti 1056 m² je vrtaná studna, proto je dům v případě potřeby ohledně vody soběstačný. Dům je napojen na městský vodovod. Dále se na pozemku nachází prostorná zděná garáž s elektřinou. Vzrostlé ovocné stromy zajišťují v parných létech příjemné stínění a hojnou úrodu. Ovocné stromy jsou doplněny ovocnými a okrasnými keři. Dva smrky u vstupní branky navozují příjemnou atmosféru při vstupu do domu. Díky široké bráně je možné parkování i několika aut přímo na pozemku. Dům se nachází na bezpečném a klidném místě, zátěž dopravou minimální.

Dům s celkovou podlahovou plochou 183,74 m² (bez půdy) je členěn do dvou obytných podlaží: Přízemí - 71 m²: Světlá kuchyně (cca 12 m² + hned vedle i prostorná spíž), kam se snadno vejde i jídelní stůl, je propojena dveřmi s pokojem (cca 20 m²). Tato dispozice nabízí možnost velkorysého obytného prostoru rozšířením dveří, nebo ubouráním společné příčky, která není nosnou zdí. Menší pokoj (cca 12 m²) přilehlý ke druhému vchodu do obývacího pokoje je vhodný jako pracovna nebo pokojík pro děti. Dále je v přízemí ještě šatna (sklad), WC, hala se schodištěm a vstup do sklepa.

1.NP - 57,4 m²: Tři pokoje stejné velikosti jako místnosti v přízemí, ve všech místnostech jsou na podlaze zachovalé dřevěné parkety. Dále chodba a hala - cca 11 m², koupelna - cca 2,5 m². Velká hala se nabízí jako možný prostor pro zvětšení koupelny. Nad 1. NP se nachází prostorný, suchý, vyklizený půdní prostor, který je přístupný po žebříku. Je zde však potenciál pro případné vybudování schodiště.

Dům je, kromě několika metrů, celý podsklepený (55,34 m²) – sklepní chodba (bez oken) a z ní vstup do tří sklepních místností s malými okny, které umožňují přístup denního světla. Do sklepa je zavedena voda. Sklep je vhodný k uskladnění ovoce a zeleniny, jako velký skladovací prostor, kotelna, prádelna a sušárna či velkorysá dílna. Je zde instalováno funkční elektrické vytápění staršího typu, ale je možné topit i pevnými palivy v kotli, přesto je předpoklad, že celý topný systém bude nutné zásadně rekonstruovat. Dům má velký potenciál pro úpravu podle vlastních představ a potřeb.

Jedná se o atraktivní lokalitu menšího klidného města s plnou občanskou vybaveností a mnoha možnostmi pro trávení volného času v krásné přírodě Posázaví. V Uhlířských Janovicích najdete školu, školku, lékaře, poštu, koupaliště, fotbalové a volejbalové hřiště, park, obchody, běžné služby a restaurace. Přitom je snadné se dopravit do Prahy (autem cca 50 minut na Chodov a 1 hod. do centra Prahy). Spolehlivá je i veřejná doprava. Cesta vlakem nebo autobusem, který jezdí několikrát za den, trvá 1 hod 20 min. na Háje nebo na Hlavní nádraží, do Kolína a Kutné Hory cca 40 min.

Zajišťuji nejvýhodnější financování nemovitosti. Cena je včetně provize a právního servisu. Ohledně podrobnějších informací či zájmu o prohlídku mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám