Prodej rodinného domu, 220 m2, Sádek

Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice
Město Sádek
Městská část Sádek
Cena 8 900 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme prostorný rodinný dům s nádherným, slunným, jižně orientovaným velkým pozemkem o celkové rozloze 2 221 m2, nacházející se na atraktivním velmi klidném místě v obci Sádky obklopenou krásnou přírodou a brdskými lesy.

Dvougenerační, částečně podsklepený dům s dispozicí 7+2 o celkové užitné ploše cca 220 m2 obsahuje dvě jednotky se samostatnými vstupy z přízemí. Jednotka 4+1 je rozložena do dvou nadzemních podlaží a má 4 pokoje, kuchyň, dvě koupelny, vstupní předsíň a technickou místnost. Jednotka 3+kk je pouze v přízemí domu a má dvě ložnice, velký obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a se zimní zahradou, koupelnu a samostatné WC. Jednotky lze snadno propojit v přízemí domu.
Původní dům byl postaven v roce 1939 a v roce 1989 došlo k jeho přestavbě. Rekonstrukce domu proběhla v roce 2013 – rekonstrukce interiéru a instalace nově kuchyňské linky, výměna většiny oken + nová okna Velux, rozvody topení, podlahové topení v koupelně, výstavba zimní zahrady a prvního patra s položením nové střešní krytiny a zateplení podkroví. Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva s automatickým podavačem. Kanalizace je obecní spádová, voda je z kopané studny.
Na pozemku je samostatně stojící garáž, velký skleník a betonový základ na instalaci nového zapuštěného kulatého bazénu.
Zahrada je jedinečná, s vzrostlými stromy, jezírkem a dostatkem soukromí pro posezení a relaxaci.
Veškerá občanská vybavenost je v blízké Příbrami. Dojezd do Prahy automobilem je přibližně 40 minut. Okolní příroda a lesy lákají k dlouhým procházkám, cyklistice a houbaření.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám