Prodej rodinného domu, 88 m2, Herink

Druh objektu Cihlova
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Dlouhá
Město Herink
Městská část Herink
Cena 9 750 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení v okolí Prahy pro svou rodinu a nechcete bydlet v bytě, ale ani utrácet příliš mnoho peněz za velký dům?

Nabízíme pěkný menší domek v Herinku, kousek od okraje Prahy, s dobrým napojením na okruh a D1, v příjemné klidné rezidenční lokalitě.

Cihlová stavba dokončená v roce 2013 je nyní vyklizená a připravená k okamžitému užívání. Dispozičně je dům řešen jako 3+kk s dvěma ložnicemi, koupelnou, praktickou komorou, obývacím pokojem s kuchyní propojeným velkým portálem se zahradou a půdním prostorem, v tuto chvíli využitém jako sklad. Dům je vytápěn elektrickým kotlem, který zajišťuje výhřev teplovodního podlahového topení. Teplou vodu pak ohřívá elektrický boiler. Náklady na bydlení se pohybují kolem 4.000 Kč.

K domu patří zahrada, která je v tuto chvíli ve stavu k menší rekonstrukci - bude třeba dodělat čelní plot a dotvořit si ji dle preferencí. Současný majitel ještě k zahradě přidá kus pozemku, který k ní ze zadní strany přiléhá a je tak možné ji dále rozšířit.

Herink je klidná rezidenční lokalita nedaleko Jesenice, kde také najdete všechny služby. Nejen díky výbornému spojení s Pražským okruhem a dálnicí D1 je vyhledávaným místem k životu - je zde totiž perfektní klid a navazující příroda, která jej obklopuje z celé jižní strany, vybízí k nespočtu výletů - ať již pěšky, na kole či za golfem na jedno z blízkých hřišť (Oaks, Loreta, Štiřín aj.).
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám