Prodej rodinného domu, 445 m2, Praha

Město Praha
Městská část Stodůlky
Druh objektu Smisena
Typ nemovitosti Domy a vily
Ulice Podohradská
Cena 0 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme zcela unikátní nemovitost, která nabízí široké možnosti využití.
Ve vilové zástavbě v klidné ulici a v pěší vzdálenosti od stanice metra Lužiny, na pozemku o celkové výměře 697 m2 byly v roce 1997 postaveny dvě zděné vily, každá s vlastním číslem popisným.

Dům č.1 stojící na západní hranici pozemku, je rozložen do dvou nadzemních podlaží a nabízí v 1.NP dvougaráž o výměře 54 m2, sklad/dílnu a vstupní předsíň. Ve 2.NP najdeme obývací pokoj s kuchyní o výměře 27 m2, dvě ložnice, předsíň, koupelnu a WC. Užitná plocha domu je 141 m2.
Dům č.2 s užitnou plochou 304 m2 poskytuje v 1.NP reprezentativní vstupní halu s úložným prostorem, velkorysý obytný prostor o výměře 82 m2 (propojená jídelna s kuchyní a obývacím pokojem), pracovnu s trezorem, koupelnu se saunou a WC. Ve 2.NP je umístěna ložnice s koupelnou, dva dětské pokoje s koupelnou, společenská místnost a hala. Všechny místnosti působí velice prostorně díky jejich rozměrům a plnohodnotné výšce stropů. Vytápění je pomocí plynového kotle nebo záložního kotle na elektřinu.
Nemovitosti jsou vybaveny kuchyňskými linkami, vestavěným nábytkem, předokenními a stínícími roletami, bezpečnostními skly v 1.NP, krbem, saunou a vířivkou.
Venkovní posezení je možné pod vzrostlými listnatými stromy, které v létě příjemně cloní oba domy od slunce.

Nemovitost je napojena na všechny inženýrské sítě. Na zahradě je vlastní kopaná studna s hloubkou 14,5m, s funkčním přítokem vody a čerpadlem k zalévání zahrady. K dispozici je na zahradě také oplocený domek na nářadí, který může sloužit jako bouda pro psa.

Nemovitost je umístěna na velmi klidném atraktivním místě s veškerou občanskou vybaveností v okolí a dobrou dopravní dostupností do centra města.
V blízkosti domu je řada sportovišť a k dlouhým procházkám je ideální Prokopské a Dalejské údolí.

Pro více informací a domluvení termínu prohlídky prosím kontaktujte realitního makléře.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám