Prodej bytu 4+1, 118 m2, Alicante

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část
Ulice
Město
Cena 315 000 eur / nemovitost
Kontakt
Zotenko Iryna
iryna.zotenko@re-max.cz
+420 774 281 845
Je Vaším snem vlastnit nemovitost ve Španělsku? Koupat se v moři od dubna do října, užívat si slunce a neřešit ubytování? Dobře investovat do nemovitosti v oblasti s předpokladem trvalého dlouhodobého růstu cen? Mít pasivní zdroj příjmu z pronájmů?

Nabízíme k prodeji pěkný byt v jedné z nejlepších čtvrtí Alicante - Miriam Blasco. Byt se nachází jen 1,1 km od pláže a promenády, místní infrastruktura zajištuje vše důležité pro pohodlí jak místních obyvatel, tak i krátkodobých nájemníků.

Byt s celkovou plochou 118 m2 má obývací pokoj s kuchyní, odkud je vstup na velkou terasu (86 m2). Tři ložnice, dvě koupelny, vše propojené chodbou. V pokojích jsou plovoucí podlahy, v koupelnách dlažba. V ložnicích jsou vestavěné skříně. Ve všech oknech s dvojitým zasklením pro potlačení hluku a udržení tepla v zimě, jsou též sítě proti hmyzu. Nedávno byl instalován nový plynový kotel na ohřev vody a topení. Součásti ceny je i velké parkovací stání v garáži.

Přesná adresa: 38°22'01.9"N 0°26'04.7"W
Av. Dep Miriam Blasco, 7, 03016 Alicante (Alacant), Alicante, Španělsko

V nabídce máme i další nemovitosti: malé apartmány, dvoupodlažní byty, novostavby, rodinné domy a luxusní vily v Alicante, Valencii a celém pobřeží sluneční Costa Blancy.

Zavolejte si o nezávaznou konzultaci, ráda zodpovím Vaše dotazy.
ID: 7489
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám