Prodej chalupy, 160 m2, Krajníčko

Typ nemovitosti Chaty a rekreacni objekty
Druh objektu Smisena
Ulice
Město Krajníčko
Městská část Krajníčko
Cena 4 980 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme krásnou zrekonstruovanou chalupu v malé klidné obci Krajníčko u Bavorova, v blízkosti hradu Helfenburk.

Dům s číslem popisným má úžasnou atmosféru venkovského stavení, pochází přibližně z roku 1890 a v roce 1993 došlo k jeho rekonstrukci. Dispozice domu nabízí čtyři pokoje, kuchyň, dvě koupelny s WC, garáž/stodolu, dva malé sklepy a půdní prostor s možností dalšího rozšíření obytné části domu. Dům lze využívat i dvougeneračně. Pokoj v podkroví a jedna koupelna s WC má samostatný vstup přímo ze uzavřeného dvora.

V domě jsou dva krásné krby a v ceně zůstává kuchyňská linka se spotřebiči a většina dalšího zařízení. Dům lze vytápět pomocí přímotopů a je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Před domem je malá oplocená zahrádka ideální na pěstování bylinek. Uzavřený dvůr se studnou a bohatou vegetací poskytuje naprosté soukromí a příjemné posezení.

Lokalita obklopená přírodou je ideální k dlouhým procházkám, sportování a houbaření. Obec Krajníčko má 100 obyvatel a je zde obchod a hospoda. Na okraji obce je plavecký bazén, který je plněn čerstvou vodou z lesa. Občanskou vybavenost najdeme v nedalekém Bavorově, Vodňanech a Prachaticích.

Nemovitost doporučuji k rekreaci, ale i k trvalému bydlení.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám