Prodej bytu 4+1, 117 m2, Alicante

Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část
Ulice
Město
Cena 330 000 eur / nemovitost
Kontakt
Zotenko Iryna
iryna.zotenko@re-max.cz
+420 774 281 845
Je Vaším snem vlastnit nemovitost ve Španělsku? Koupat se v moři od dubna do října, užívat si slunce a neřešit ubytování? Dobře investovat do nemovitosti v oblasti s předpokladem trvalého dlouhodobého růstu cen? Mít pasivní zdroj příjmu z pronájmů?

Nabízíme k prodeji pěkný byt po rekonstrukci ve čtvrti Playa de San Juan. Byt se nachází jen 500 metrů od pláže, místní infrastruktura zajištuje vše důležité pro pohodlí jak místních obyvatel, tak i krátkodobých nájemníků.

Byt s celkovou plochou 117 m2 má obývací pokoj, oddělenou kuchyň, odkud je vstup na velkou terasu (16 m2). Byt má dvě koupelny, tři ložnice, čtvrtou lze oddělit pomoci příčky v obývacím pokoji. Ve všech místnostech jsou plovoucí podlahy, v koupelnách dlažba. V ložnicích a na chodbě jsou vestavěné skříně. Ve všech oknech dvojité zasklení pro potlačení hluku a udržení tepla v zimě, na terase elektrické žaluzie.
Součásti ceny jsou dvě parkovacích stání (v garáži a před domem).

Ze šestého patra s orientaci na severo-východ je krásný výhled na moře, pláž San Juan (vzdálenou v pět minut chůze) i na pobřeží Cabo de la Huerta. Byt se nachází v jedné z nejlepších čtvrtí města, s 25 000 metry společných prostor, které zahrnují veškeré služby, obchody, bazény, sportoviště, dětské hřiště, zahrady, restaurace a kavárny. V blízkosti škola a MHD (autobusy a tramvaji), stejně tak snadný přístup k hlavním příjezdovým komunikacím do centra Alicante a středomořské dálnici.

Přesná adresa: 38°21'42.6"N 0°24'54.7"W
Cap de l'Horta, Alicante, Provincie Alicante, Španělsko

V nabídce máme i další nemovitosti: malé apartmány, dvoupodlažní byty, novostavby, rodinné domy a luxusní vily v Alicante, Valencii a celém pobřeží sluneční Costa Blancy.

Zavolejte si o nezávaznou konzultaci, ráda zodpovím Vaše dotazy.
ID:7423
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám