Prodej bytu 3+kk, 127 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Cihlova
Městská část Holešovice
Ulice Milady Horákové
Cena 15 990 000 czk / nemovitost
Kontakt
Fleischner Jan
jan.fleischner@re-max.cz
+420 603 146 315
Hledáte bydlení na Letné a chcete něco neobyčejného? Nabízíme skvělý byt nacházející se v posledních třech podlažích činžovního domu na adrese Milady Horákové 1, přímo na Strossmayerově náměstí.

Byt byl vybudován přibližně před patnácti lety a je stále ve velmi dobrém stavu. Přiznaná ocelová konstrukce stropů, dřevěné podlahy či skleněná stěna mezi ložnicí a halou - nejen tyto detaily v něm vytváří skvělou atmosféru. Rozdělen je do 3 podlaží - do prvního se vstupuje z chodby od nového výtahu a nachází se v něm vstupní hala se schodištěm, z níž je vstup do ložnice se soukromou koupelnou s WC a šatnou. V druhém podlaží nový majitel najde obývací pokoj, koupelnu s vanou a toaletou a kuchyni (dostatečně prostornou na umístění jídelního stolu) se vstupem na terasu. Z obývacího pokoje vedou schody do posledního podlaží, jímž je galerie otevřená do obývacího pokoje. Zde může být další ložnice/pokoj pro hosty a pracovna.

Díky umístění ve vyšším podlaží je v bytě dostatek světla, ze stejného důvodu je zde i nižší hluková zátěž. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem. Náklady na bydlení jsou cca 2000 Kč + energie. Dům je v dobrém stavu, v rámci nástavby proběhlo větší množství oprav včetně nového výtahu, vstupních dveří s čipem apod.

Lokalitu není potřeba dlouze představovat - jedná se o jedno z nejlepších míst k bydlení v Praze, známé pro velké množství nejen skvělých podniků, ale i míst, kam vyrazit na procházku, jako je Stromovka nebo Letenská pláň. Dopravní dostupnost je skvělá díky zastávce tramvaje hned před domem či stanici metra 2 minuty pěšky. Auto je možné parkovat na okolních modrých zónách, nebo si nedaleko pronajmout parkovací stání.

Byt je v současné chvíli bezproblémově pronajatý, bude tedy k dispozici buď do 3 měsíců (případně dříve dle dohody s nájemníkem), nebo je možné v nájmu pokračovat.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám