Prodej bytu 3+1, 70 m2, Praha

Město Praha
Typ nemovitosti Byty
Druh objektu Panelova
Městská část Strašnice
Ulice Nedvězská
Cena 6 300 000 czk / nemovitost
Kontakt
Schuma Otakar
otakar.schuma@re-max.cz
+420 777 051 051
Exkluzivně nabízíme dobře řešený světlý byt 3+1 o výměře 70,2 m2, který se nachází ve třetím nadzemním podlaží zatepleného panelového domu na velmi klidném atraktivním místě, jen 3 minuty pěší chůzí od vstupu do stanice metra Skalka.

Byt disponuje obývacím pokojem 17,1 m2, kuchyní s jídelnou 12,4 m2, ložnicemi 11,4 a 10,8 m2, předsíní 10,3 m2, koupelnou, WC, komorou v bytě a komorou přímo naproti bytu. Byt lze dispozičně měnit dle potřeby, veškeré vnitřní zdi v bytě jsou příčky.
V bytě jsou plastová okna se žaluziemi na jižní stranu, vstupní bezpečnostní dveře, jádro je obložené obkladovými panely ABITIBI. Byt je jinak v původním stavu, vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ, při které je možná dispoziční úprava i na 4+kk.
Z bytu je hezký výhled do zeleně a do otevřeného prostoru. Ložnice jsou orientované na sever a obývací pokoj s kuchyní na jih.
Ohřev teplé vody a vytápění je ústřední. Měsíční poplatky za byt jsou velmi nízké cca 3 500,-Kč včetně fondu oprav 1 053,-Kč.

Zateplený dům má rekonstruovanou střechu a je umístěn v klidné ulici s veškerou občanskou vybaveností v pěší vzdálenosti (MŠ, ZŠ, gymnázium, Metropolitní univerzita Praha, kostel, poliklinika, lékárna, potraviny Albert, dětská hřiště, tenisové a beachvolejbalové kurty a další).
V domě není výtah.

Výbornou dopravní dostupnost do centra města zajišťuje linka metra A ze stanice Skalka nebo tramvajové spoje ze zastávky Dubečská.
Parkování automobilů je možné přímo u domu na menším parkovišti nebo na ulici.
Osobní vlastnictví s možností financování hypotečním úvěrem.

Při rychlém jednání možná sleva.
 

© 2017 Search Real Estate s.r.o

Webdesign by Lewest.cz

Napište nám